Cut 500

Piła i centrum obróbcze w jednym.

Nowa instalacja Cut500 

W Rabce-Zdrój zamontowana została druga w Polsce piła Helios Cut500

wyposażona w dodakowe wrzeciono do obróbki CNC.

Dokładność i precyzja, czyli coś, bez czego nie jesteśmy w stanie zadowolić naszych klientów.  
 

Właściciel firmy ,
Mateusz Nawara z bratem Karolem.

Firma Memento od wielu lat świadczy swoje usługi na terenie powiatu Rabka-Zdrój.

Jej założyciel, Józef Nawara rozpoczynał pracę od prostych maszyn i narzędzi. Firma specjalizowała się w szczególności w wytwarzaniu nagrobków. Z czasem prowadzenie firmy przejął starszy syn Mateusz. Firma poszerzyła ofertę o kamieniarstwo budowlane i niezbędne było unowocześnienie parku maszynowego, mówi Mateusz Nawara.

Dlaczego Helios?

Jako jedyny producent wyposaża piłę w dodatkowe wrzeciono do obróbek cnc bez konieczności każdorazowego demontażu dysku. Dodatkowo otrzymaliśmy w cenie pełne oprogramowanie do projektowania. Zostało zainstalowane w pile oraz w laptopie. Dzięki temu możemy bardziej złożone projekty tworzyć na komputerze i z łatwością uruchamiać je na pile.

Kolejnym koronnym argumentem jest konstrukcja ze stali nierdzewnej. Maszyny malowane poddają się bardzo szybko korozji. Rozważaliśmy zakup również piły w ocynku galwanicznym innego producenta, lecz z doświadczenia wiemy, że po 3/4 latach pojawiają się na nich ogniska rdzy. Reasumując, oferta marki Helios okazał się najbardziej atrakcyjna. Mieliśmy pewne obawy w związku, z tym że firma Helios dopiero wkracza na polski rynek. Jednak wizyta w siedzibie producenta we Włoszech wraz z przedstawicielem firmy O&M Stone rozwiała nasze wątpliwości.

Rozwój firmy?

Tak, zamierzamy pełną parą wejść na rynek kamieniarstwa budowlanego. Cały czas jednak będziemy zajmować się wytwarzaniem nagrobków. Helios Cut500 posiada oprogramowanie dające możliwość wykonywania napisów i płaskorzeźb z ogromną biblioteką tych ostatnich. Dzięki temu staniemy się jeszcze bardziej konkurencyjni na lokalnym rynku.


Ps:

Wspólnie z firmą Helios dziękujemy za zaufanie!!!

© Copyright 2017-2023 OM Stone