W Rabce-Zdroju zamontowano drugą w Polsce piłę Helios Cut 500 wyposażoną w dodatkowe wrzeciono do obróbki CNC. Maszyna trafiła do firmy Memento, prowadzonej przez Mateusza Nawarę wraz z bratem Karolem. Zakład, założony przez Józefa Nawarę, przez lata specjalizował się w produkcji nagrobków, a obecnie rozwija także kamieniarstwo budowlane.
Klient wybrał Heliosa ze względu na dodatkowe wrzeciono, pełne oprogramowanie projektowe oraz konstrukcję ze stali nierdzewnej, odporną na korozję. Cut 500 pozwoli wykonywać bardziej złożone projekty, napisy i płaskorzeźby, zwiększając konkurencyjność firmy. Jeżeli rozważasz podobną instalację w swoim zakładzie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą piły CNC Helios Cut 500.
OM Stone pomoże dobrać konfigurację do profilu produkcji, przygotuje indywidualną ofertę oraz przedstawi możliwości atrakcyjnego finansowania inwestycji.
Jeżeli interesuje Cię podobna maszyna, zobacz stronę modelu i zakres możliwości.